ul. Grabiszyńska 281 lok. 606, 53-234 Wrocław

605760023

Regeneracja i szlifowanie betonu

Szlifowanie i regeneracja posadzek betonowych i kamiennych:szlifowanie betonu apc wrocław Szlifowanie betonu to technologia znana i doceniana na całym świecie, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i prywatnych. W krajach skandynawskich tak polerowany beton stanowi większą część wszystkich posadzek. Technologia jest tyleż prosta, co genialna. Szlifowanie posadzek betonowych z pomocą maszyn HTC oraz narzędzi diamentowych pozwala usunąć wierzchnią warstwę betonu i odsłonić jej spodnią mocniejszą część. W wyniku tego procesu posadzka jest silniejsza, bardziej wytrzymała, lśniąca i łatwiejsza w utrzymaniu czystości.

Dzięki systemowi zwanemu Super Concerate Floor, szlifowane posadzki betonowe nie muszą być już elementem, zasługującym tylko na to, by po nim chodzić. Firma APC Cleaning sprawi, że docenisz zalety posiadania polerowanego betonu, jako odsłoniętej powierzchni, którą można chwalić się przed innymi. Szlifowana podłoga betonowa uzyskuje bardzo odporne wykończenie, które przypomina wyglądem naturalny kamień taki jak marmur czy lastryko. Brudne, szare powierzchnie betonowe zmieniają się w lśniące, łatwe do czyszczenia, przyjazne środowisku. Po prostu piękne.
Dla zastosowań przemysłowych istotne jest, że odkryta warstwa, dzięki wyjątkowej twardości cechuje się wysoką odpornością na ścieranie w trakcie intensywnego użytkowania. Wartość tego dobiera się w miejscach wyjątkowo dużego ruchu i użytkowania.


maszyna do szlifowania betonu
Dzięki ograniczeniu użycia materiałów oraz ich transportu uzyskujemy:

  • - niższy koszt wykonania w stosunku do innych rozwiązań;
  • - niższy koszt eksploatacji posadzki w ciągu całego cyklu życia;
  • - wydłużoną trwałość;
  • - łatwość utrzymania czystości;
  • - właściwości antypoślizgowe;
  • - ułatwione wyładowania elektrostatyczne
  • - brak negatywnego wpływu chemii na środowisko naturalne;
  • - posadzkę do zastosowań przemysłowych i publicznych.


polerowanie posadzki
Szlifowany beton spełnia wymagania certyfikacji LEED (Leadership In Energy and Environmental Design). Nie wydziela zapachu, nie zawiera rozpuszczalników, które dostają się do powietrza ani produktów, które wywołują alergię.
Zapraszamy do zapoznania się z technologią i do kontaktu z naszym doradcą technicznym.

Pytania prosimy kierować do
Dział Handlowy - usługi szlifowania betonu i sprzedaż wózków do terenów zewnętrznych
tel. 603652192 godz. 8.00 - 16.00